Wystawy / Shows
   
 
 
 
Wystawa - Show
  XXI Krajowa Wystawa Psów Rasowych - National Dog Show (CAC)

Miasto - City, Date - Date

Dobre Miasto, 1.05.2018

Miejsce - Place

Stadion Miejski w Dobrym Mieście, ul. Olsztyńska

Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries

21.04.2018

Opłaty - Entry Fees

Wystawcy krajowi (dotyczy wyłącznie psów zarejestrowanych w ZKwP)
- za pierwszego psa (z katalogiem)  90 zł
- za każdego następnego (bez katalogu)  75 zł
- za psa w klasie młodszych szczeniąt, szczeniąt  40 zł
- za psa w klasie weteranów  30 zł
- rasy polskie  30 zł


Dla tej wystawy w systemie wystawy.NET dostępne są płatności on-line PayU.

Opłaty, za psy zgłoszone w terminie, wnoszone w dniu wystawy wynoszą 130 zł za każdego psa, bez względu na klasę i ilość psów.

UWAGA !
Każdy zgłoszony pies/suka podlega opłacie, bez względu na to, czy zostanie doprowadzony do oceny, czy też nie.



Foreign exhibitors:

- junior, intermediate, open, champion, working and veteran class  30 Euro
- minor puppy, puppy class and veteran class  15 EUR

On-line payment PayU for this show are available in the wystawy.NET system.

Konto bankowe - Bank account

22 1050 1807 1000 0022 5330 5441     ING BSK O/Olsztyn

Reklamy w katalogu

cała strona (cz-b) 100 zł, pół strony (cz-b) 50 zł

Adres organizatora - Organizer's address

Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Olsztynie
ul.Warmińska 4, 10-545 Olsztyn
(Poland)
tel.
/phone (0048) 89-535-14-41
Biuro czynne: wt, czw 11 - 19, pt 11 - 16 /
Office hours: Tuesday, Thursday 11.00 a.m. - 7.00 p.m., Friday 11.00 a.m. - 4.00 p.m.

Strona oddziału:  http://www.olsztyn.zkwp.pl


Planowana obsada sędziowska - Judges

FCI 1 Krzysztof Dobrzański (PL)
    Owczarek niemiecki (German Shepherd Dog)

Iwona Gisterek (PL)  
    pozostałe rasy (other breeds)
 

FCI 2 Tomasz Sitkiewicz (PL)
    Czarny terier rosyjski
    Dansk-Svensk Gardshund
    Doberman
    Hollandse Smoushond
    Pinczer austriacki
    Pinczer małpi
    Pinczer miniaturowy
    Pinczer średni
    Sznaucer miniaturowy
    Sznaucer średni
    Sznaucer olbrzym

Maria Bruska (PL)
    Appelzener
    Bernardyn długowłosy
    Bernardyn krótkowłosy
    Berneński pies pasterski
    Bokser
    Dogue de Bordeaux
    Duży szwajcarski pies pasterski
    Entlebucher
    Fila Brasileo
    Landseer
    Nowofundland
    Leonberger

Lidia Pastuszak (PL)
    pozostałe rasy
 

FCI 3 Roman Żuk (PL)
    American Staffordshire Terrier
    Bulterrier
    Bulterrier miniaturowy
    Staffordshire Bull Terrier

Marek Trębala (PL)
    pozostałe rasy
 

FCI 4 Łukasz Pawłowski (PL) - zmiana sędziego
    jamniki - wszystkie rasy
 

FCI 5 Katarzyna Dziuba (PL)
    szpice i psy pierwotne - wszystkie rasy
 

FCI 6 Katarzyna Gazda (PL)
    psy gończe i posokowce - wszystkie rasy
 

FCI 7 Piotr Król (PL) - zmiana sędziego
    wyżły - wszystkie rasy
 

FCI 8 Maciej Lipiec (PL) - zmiana sędziego
     spaniele, retrievery - wszystkie rasy
 

FCI 9 Piotr Król (PL)
    Buldog francuski
    Mops
    Boston Terrier
    Lhasa Apso
    Shih Tzu
    Chiński grzywacz
    Japan Chin
    Pekińczyk
    Terier tybetański
    Spaniel tybetański


Małgorzata Jung (PL)
    pozostałe rasy

 

FCI 10 Maciej Lipiec (PL)
    charty - wszystkie rasy
 

Rasy nieuznane
przez FCI
Piotr Król (PL)

  Konkurs Młody Prezenter (Junior Handling)
Maciej Lipiec (PL)


Regulamin konkursu Młody Prezenter



Konkurencje finałowe

Finał konkursu „MŁODY PREZENTER”
sędzia - Maciej Lipiec

Konkurencja o tytuł „NAJPIĘKNIEJSZY PIES/SUKA RASY POLSKIEJ”
sędzia - Maciej Lipiec

Konkurencja o tytuł „NAJPIĘKNIEJSZY PIES UŻYTKOWY RASY MYŚLIWSKIEJ”
sędzia - Marek Trębala

Konkurencja o tytuł „NAJPIĘKNIEJSZE MŁODSZE SZCZENIĘ”
sędzia - Tomasz Sitkiewicz

Konkurencja o tytuł „NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ”
sędzia - Łukasz Pawłowski

Konkurencja o tytuł „NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR”
sędzia - Maciej Lipiec

Konkurencja o tytuł „NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN”
sędzia - Łukasz Pawłowski

Konkurencja o tytuł „ZWYCIĘZCA GRUPY”
Grupa 1 sędzia - Iwona Gisterek
Grupa 2 sędzia - Maria Bruska
Grupa 3 sędzia - Marek Trębala
Grupa 4 sędzia - Łukasz Pawłowski
Grupa 5 sędzia - Katarzyna Dziuba
Grupa 6 sędzia - Katarzyna Gazda
Grupa 7 sędzia - Piotr Król
Grupa 8 sędzia - Maciej Lipiec
Grupa 9 sędzia - Piotr Król
Grupa 10 sędzia - Maciej Lipiec

Konkurencja o tytuł „ZWYCIĘZCA WYSTAWY - Dobre Miasto 2018”
sędzia - Piotr Król
 

Obsada sędziowska może ulec zmianie.


Aktualizacja / Update: 27.04.2018

Obsługa wystawy: wystawy.net