Wystawy / Shows

Zgłoszenia - Entries

 
 
Wystawa - Show
  XXII Krajowa Wystawa Psów Rasowych - National Dog Show (CAC)

Miasto - City, Date - Date

Dobre Miasto, 1.05.2019

Miejsce - Place

Stadion Miejski w Dobrym Mieście, ul. Olsztyńska

Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries

15.04.2019

Opłaty - Entry Fees

Wystawcy krajowi (dotyczy wyłącznie psów zarejestrowanych w ZKwP)
- za pierwszego psa (z katalogiem)  90 zł
- za każdego następnego (bez katalogu)  75 zł
- za psa w klasie młodszych szczeniąt, szczeniąt  40 zł
- za psa w klasie weteranów  30 zł
- rasy polskie  30 zł
- konkurs Młody Prezenter  bezpłatnie


Dla tej wystawy w systemie wystawy.NET dostępne są płatności on-line PayU.

Opłaty, za psy zgłoszone w terminie, wnoszone w dniu wystawy wynoszą 130 zł za każdego psa, bez względu na klasę i ilość psów.

UWAGA !
Każdy zgłoszony pies/suka podlega opłacie, bez względu na to, czy zostanie doprowadzony do oceny, czy też nie.



Foreign exhibitors:

- junior, intermediate, open, champion, working and veteran class  30 Euro
- minor puppy, puppy class and veteran class  15 EUR

On-line payment PayU for this show are available in the wystawy.NET system.

Konto bankowe - Bank account

22 1050 1807 1000 0022 5330 5441     ING BSK O/Olsztyn

Reklamy w katalogu

cała strona (cz-b) 100 zł, pół strony (cz-b) 50 zł

Adres organizatora - Organizer's address

Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Olsztynie
ul.Kopernika 14 a, 10-511 Olsztyn
(Poland)
tel.
/phone (0048) 89-535-14-41
Biuro czynne: wt, czw 11 - 19, pt 11 - 16 /
Office hours: Tuesday, Thursday 11.00 a.m. - 7.00 p.m., Friday 11.00 a.m. - 4.00 p.m.

Strona oddziału:  http://www.olsztyn.zkwp.pl


Planowana obsada sędziowska - Judges

FCI 1 Mieczysław Gątkowski (PL)
    Owczarek niemiecki (German Shepherd Dog)

Barbara Larska (PL)  
    pozostałe rasy (other breeds)
 

FCI 2 Beata Badura (PL)
Maria Bruska (PL)
Magdalena Kozłowska (PL)
Stanisław Podlaski (PL)
 

FCI 3 Beata Kujawska (PL)
Mariusz Pawlicki (PL)
 

FCI 4 Monika Cyperling (PL)
    jamniki - wszystkie rasy
 

FCI 5 Piotr Król (PL)
    szpice i psy pierwotne - wszystkie rasy
 

FCI 6 Tomasz Mroczek (PL)
Grzegorz Weron (PL)

 

FCI 7 Adam Stasiak (PL)
    wyżły - wszystkie rasy
 

FCI 8 Monika Cyperling (PL)
Tomasz Mroczek (PL)

 

FCI 9 Lilianna Bachurzewska (PL)
Piotr Król (PL)
Renata Niklasiewicz (PL)
 

FCI 10 Grzegorz Weron (PL)
    charty - wszystkie rasy
 

Rasy nieuznane
przez FCI
Grzegorz Weron (PL)

  Konkurs Młody Prezenter (Junior Handling)
...


Regulamin konkursu Młody Prezenter
 

Obsada sędziowska może ulec zmianie.


Aktualizacja / Update: 02.02.2019

Obsługa wystawy: wystawy.net