Wystawy / Shows
   
Plan sędziowania (PDF)        Wykaz wystawców (PDF)

Plan rozmieszczenia ringów

Informujemy, że zmiany klasy oraz wycofania zgłoszeń nie są już możliwe !
 
 
Wystawa - Show
  XLVI Warmińsko-Mazurska Wystawa Psów Rasowych - National Dog Show (CAC)

Miasto - City, Date - Date

Szczytno, 7.07.2019

Miejsce - Place

SZCZYTNO - Stadion Wyższej Szkoły Policji, 12-100 Szczytno, ul. Ostrołęcka 4 (Stadion Leśny)

PARKING BEZPŁATNY !


Tanie noclegi !

"U Marusy"
- kontakt: tel. 604-543-614, 89-624-49-01 (od 8.00 do 17.00)
 

Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries

28.06.2019

Opłaty - Entry Fees

Wystawcy krajowi - opłaty do dnia 28.06.2019
- za pierwszego psa  90 zł
- za każdego następnego  75 zł
- za psa w klasie młodszych szczeniąt, szczeniąt i psy z tytułem Int.Champ.  40 zł
- za psa w klasie weteranów  30 zł
- za psa rasy polskiej  30 zł
- konkurs Młody Prezenter 
bezpłatnie

Dla tej wystawy w systemie wystawy.NET dostępne są płatności on-line PayU.

Opłaty, za psy zgłoszone w terminie, wnoszone po dniu 28.06.2019 oraz w dniu wystawy wynoszą 130 zł za każdego psa, bez względu na klasę i ilość psów.

UWAGA !
Każdy zgłoszony pies/suka podlega opłacie, bez względu na to, czy zostanie doprowadzony do oceny, czy też nie.

KATALOG
Dla każdego wystawcy zostanie udostępniony katalog w postaci pliku PDF, który będzie dostępny w systemie wystawy.NET w dniu wystawy, na dwie godziny przed rozpoczęciem sędziowania psów w ringach.
Katalogi w wersji drukowanej można zakupić w przedsprzedaży w systemie wystawy.NET w czasie zgłaszania psów na wystawę. Będą one do odbioru w dniu wystawy. Cena katalogu w wersji drukowanej wynosi 10 zł.




Foreign exhibitors:

- junior, intermediate, open, champion, working and veteran class  30 Euro
- minor puppy, puppy and veteran class  15 EUR

On-line payment PayU for this show are available in the wystawy.NET system.

CATALOG
Catalog in the form of PDF file will be available for each exhibitor in the system on each of the exhibition day, two hours before the start of judging in the rings.
Catalogs in the printed version can be purchased in advance in the wystawy.NET system while doing dogs entry.
They will be available to be picked up on the day of the exhibition. The printed catalog price is 3 EUR.

Konto bankowe - Bank account

22 1050 1807 1000 0022 5330 5441     ING BSK O/Olsztyn

Reklamy w katalogu

cała strona (cz-b) 100 zł, pół strony (cz-b) 50 zł

Adres organizatora - Organizer's address

Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Olsztynie
ul.Warmińska 4, 10-545 Olsztyn
(Poland)
tel.
/phone (0048) 89-535-14-41
Biuro czynne: wt, czw 11 - 19, pt 11 - 16 /
Office hours: Tuesday, Thursday 11.00 a.m. - 7.00 p.m., Friday 11.00 a.m. - 4.00 p.m.

Strona oddziału:  http://www.olsztyn.zkwp.pl

 

Planowana obsada sędziowska - Judges

FCI 1 Jacek Pazdan (PL)
    Owczarek niemiecki

Ewa Marcinkowska (PL)
   
Border Collie
    Bouvier des Flandres
    Ceskoslovenský Vlciak
    Owczarek australijski
    Owczarek belgijski
    Owczarek francuski
    Owczarek holenderski

Waldemar Federak (PL)
    pozostałe rasy z grupy 1. FCI
 

FCI 2 Maria Bruska (PL)
    Aidi
    Appenzeller
    Bernardyn
    Berneński pies pasterski
    Ciobanesc Romanesc de Bucovina
    Duży szwajcarski pies pasterski
    Entlebucher
    Hovawart   
    Kangal
    Krascki Ovcar
    Landseer
    Leonberger
    Mastif hiszpański
    Mastif pirenejski
    Mastif tybetański
    Nowofundland
    Owczarek kaukaski
    Owczarek środkowoazjatycki
    Pirenejski pies górski

    Sarplaninac
    Tornjak

Marek Wardach (PL)

    pinczery, sznaucery

Anna Bogucka (PL)
    pozostałe rasy z grupy 2. FCI
 

FCI 3 Małgorzata Lorenc (PL)
    teriery typu bull
    Yorkshire Terrier

Joanna Warzecha (PL)
    pozostałe rasy z grupy 3. FCI
 

FCI 4 Anna Kozłowska (PL)
    jamniki
 

FCI 5 Eli-Marie Klepp (NO)
    szpice i psy pierwotne

 

FCI 6 Iwona Łuczak (PL)
    psy gończe i posokowce

 

FCI 7 Wojciech Burski (PL)
    wyżły
 

FCI 8 Krzysztof Czechowski (PL)
    Golden Retriever
    Labrador Retriever

Jerzy Olszewski
(PL)
    pozostałe rasy z grupy 8. FCI
 

FCI 9 Anna Dzidt (PL)
     Cavalier King Charles Spaniel
     Chihuahua
     pozostałe rasy z grupy 9. FCI

Grzegorz Robak(PL)
     Boston Terrier
     Buldog francuski
     Mops

Krzysztof Czechowski (PL)
     gryfoniki
     Rosyjski Toy
     Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon
     Spaniel kontynentalny miniaturowy - Phalene
 

FCI 10 Tomasz Wolańczyk (PL)
     charty

 

  Wojciech Burski (PL)
    rasy nieuznane przez FCI
 

  Konkurs Młody Prezenter (Junior Handling)
Iwona Łuczak (PL)


Regulamin konkursu Młody Prezenter


Konkurencje finałowe

Konkurs Młody Prezenter – Iwona Łuczak (PL)
Najpiękniejszy Pies Rasy Polskiej – Grzegorz Robak (PL)
Najpiękniejszy Pies Użytkowy Rasy Myśliwskiej – Małgorzata Lorenc (PL)
Najpiękniejsze Młodsze Szczenię – Wojciech Burski (PL)
Najpiękniejsze Szczenię – Anna Dzidt (PL)
Najpiękniejszy Weteran – Waldemar Federak (PL)
Najpiękniejszy Junior – Maria Bruska (PL)

Zwycięzca Grupy 1 - Ewa Marcinkowska (PL)
Zwycięzca Grupy 2 - Anna Bogucka (PL)
Zwycięzca Grupy 3 - Krzysztof Czechowski
Zwycięzca Grupy 4 - Anna Kozłowska (PL)
Zwycięzca Grupy 5 -
Małgorzata Lorenc (PL)
Zwycięzca Grupy 6 - Iwona Łuczak (PL)
Zwycięzca Grupy 7 - Małgorzata Lorenc (PL)
Zwycięzca Grupy 8 - Jerzy Olszewski (PL)
Zwycięzca Grupy 9 - Grzegorz Robak (PL)
Zwycięzca Grupy 10 - Tomasz Wolańczyk (PL)

Najpiękniejszy Pies Oddziału Olsztyn - Waldemar Kosmalski (PL)

Best In Show - Eli-Marie Klepp (NO)
 

Obsada sędziowska może ulec zmianie.


Aktualizacja / Update: 06.07.2019

Obsługa wystawy: wystawy.net