|
Plan sędziowania (PDF)
Wykaz wystawców (PDF)
OGRANICZENIA wprowadzone w
związku z pandemią:
- wstęp na teren wystawy wyłącznie dla wystawców: 1 zgłoszony pies = 1
osoba
- godzinę przybycia na teren wystawy należy dostosować do godzin rozpoczęcia
sędziowania danej rasy, wskazanych w potwierdzeniu - zalecamy przybycie na
teren wystawy nie wcześniej niż na godzinę przed sędziowaniem danej rasy,
- w czasie oceny psa na ringu oraz w pomieszczeniach zamkniętych należy mieć
założoną maseczkę, przed wejściem na ring zdezynfekować ręce, a przez
cały czas trwania wystawy zachować dystans społeczny 1,5 m.
- wystawa odbędzie się bez udziału osób zwiedzających.
RESTRICTIONS regarding COVID-19 pandemic:
- covering one's mouth and nose as well as keeping the social distance is
obligatory at the show venue
- only exhibitors are allowed to enter the show venue - 1 entered dog = 1
person entering the show venue
- no visitors or spectators are allowed at the show venue
|
|
|
|
Wystawa - Show
|
|
XLVIII Warmińsko-Mazurska Wystawa Psów Rasowych
- National Dog Show (CAC) |
|
|
Miasto - City, Date - Date
|
|
Ostróda,
9.10.2021 |
|
|
Miejsce - Place
|
|
hala i teren przy EXPO
MAZURY, 14-100 Ostróda, ul.Grunwaldzka 55
W cenie zgłoszenia BEZPŁATNY parking dla
wystawców! |
|
|
Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries
|
|
1.10.2021 |
|
|
|
|
Opłaty - Entry Fees
|
|
OPŁATA ZA ZGŁOSZENIE NA TĘ
WYSTAWĘ JEST WYMAGANA.
Przyjęcie zgłoszenia nastąpi po zarejestrowaniu opłaty w systemie. W
przypadku nie opłacenia zgłoszenia, zostanie ono anulowane.
Dla tej wystawy w systemie
wystawy.NET dostępne są płatności PayU.
Wystawcy krajowi - opłaty do dnia
1.10.2021
- za pierwszego psa 130 zł (dla
członków O/Olsztyn - zniżka 20 zł)
- za każdego następnego 110 zł
(dla członków O/Olsztyn - zniżka 20 zł)
- za psa w klasie młodszych szczeniąt, szczeniąt, weteranów i psy z tytułem Int.Champ.
60 zł
(dla członków O/Olsztyn - zniżka 20 zł)
- psy ras polskich 50 % zniżki
- konkurencja Najlepsza Para 50 zł
- konkurs Młody Prezenter 40 zł
UWAGA !
W cenie zgłoszenia
BEZPŁATNY parking dla wystawców!
KATALOG
Dla każdego wystawcy zostanie udostępniony katalog w postaci pliku PDF,
który będzie dostępny w systemie wystawy.NET w dniu wystawy, na dwie godziny przed
rozpoczęciem sędziowania psów w ringach.
Katalogi w wersji drukowanej można zakupić w
przedsprzedaży w systemie wystawy.NET w czasie zgłaszania psów
na wystawę. Będą one do odbioru w dniu wystawy. Cena katalogu w wersji
drukowanej wynosi 10 zł.
ENTRY FEE FOR THIS SHOW IS REQUIRED.
Acceptance of the entry will take place after received payment. If the fee
is not paid, entry will be canceled.
On-line payment PayU for
this show are available in the wystawy.NET system.
Foreign
exhibitors:
- for the first dog 40
EUR
- for every additional dog 35 EUR
- minor puppy, puppy, veteran class and Interchampions 15 EUR
- Polish Breeds 50 % discount
- Best Brace 15 EUR
- Junior Handling 15 EUR
CATALOG
Catalog in the form of PDF file will be available for each exhibitor in
the system on each of the exhibition day, two hours before the start of
judging in the rings.
Catalogs in the printed version can be purchased in advance in the
wystawy.NET system while doing dogs entry.
They will be available to be picked up on the day of the exhibition.
The printed catalog price is 3 EUR. |
Konto bankowe
- Bank account
|
|
22 1050 1807 1000 0022
5330 5441 ING BSK O/Olsztyn |
|
|
Reklamy w katalogu
|
|
cała strona
(cz-b) 100 zł, pół strony (cz-b) 50 zł |
|
|
|
|
|
|
Planowana obsada sędziowska - Judges
|
FCI 1 |
Małgorzata Supronowicz (PL)
Owczarek niemiecki
pozostałe rasy z grupy 1. FCI
Wiesława Misterka-Kluska
(PL)
Border Collie
Polski owczarek podhalański
|
|
FCI 2 |
Aleksandra Tarczyńska-Mizak (PL)
Czarny terier rosyjski
Dansk-Svensk Gardshund
Doberman
Hollandse Smoushond
Pinczer austriacki
Pinczer małpi
Pinczer miniaturowy
Pinczer średni
Sznaucer miniaturowy biały
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny
Sznaucer miniaturowy czarny
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól
Sznaucer olbrzym czarny
Sznaucer olbrzym pieprz i sól
Sznaucer średni czarny
Sznaucer średni pieprz i sól
Maria Bruska (PL)
Buldog angielski
Bokser
Broholmer
Bullmastiff
Cane Corso Italiano
Cao Fila de Sao Miguel
Cimarrón Urugayo
Dog argentyński
Dog niemiecki (błękitny)
Dog niemiecki (czarny, arlekin)
Dog niemiecki (żółty, pręgowany)
Dog z Majorki
Dogue de Bordeaux
Fila Brasileiro
Mastif angielski
Mastif neapolitański
Presa Canario
Rottweiler
Shar Pei
Tosa
Robert Mroczko (PL)
pozostałe
rasy z grupy 2. FCI
|
|
FCI 3 |
Marek Lewandowski (PL)
teriery typu bull
Dominika Kubisz (PL)
pozostałe rasy z
grupy 3. FCI
|
|
FCI 4 |
Maria Wawrzyniak (PL)
wszystkie rasy z grupy 4. FCI
|
|
FCI 5 |
Elżbieta Chwalibóg (PL)
Basenji
Chow Chow
Cirneco dell'Etna
Elkhund czarny
Elkhund szary
Jämthund
Karelski pies na niedźwiedzie
Łajka rosyjsko-europejska
Łajka wschodniosyberyjska
Łajka zachodniosyberyjska
Norrbottenspets
Norsk Lundehund
Pies Faraona
Podenco kanaryjski
Podenco z Ibizy krótkowłosy
Podenco z Ibizy szorstkowłosy
Podengo portugalski
Szpic fiński
Szpic miniaturowy (Pomeranian)
Taiwan Dog
Thai Ridgeback Dog
Ewa
Stolarska
(PL)
pozostałe rasy z
grupy 5. FCI
|
|
FCI 6 |
Lilianna Bachurzewska (PL)
wszystkie rasy z grupy 6. FCI
|
|
FCI 7 |
Ina Małecka (PL)
wszystkie rasy z grupy 7. FCI
|
|
FCI 8 |
Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)
wszystkie rasy z grupy 8. FCI
|
|
FCI 9 |
Jerzy Olszewski (PL)
Boston Terrier
Cavalier King Charles Spaniel
Chihuahua długowłosy
Chihuahua krótkowłosy
Mops
Lilianna Bachurzewska (PL)
Buldog francuski
Magdalena Kozłowska (PL)
pozostałe rasy z grupy 9. FCI
|
|
FCI 10 |
Wiesława Misterka-Kluska (PL)
wszystkie rasy z grupy 10. FCI
|
|
|
Małgorzata Supronowicz (PL)
rasy nieuznane przez FCI
|
|
|
Sędzia rezerwowy, spiker wystawy - Maria Bruska
Konkurs Młody Prezenter (Junior Handling)
Robert Mroczko
(PL)
Regulamin konkursu Młody Prezenter
Konkurencje finałowe
Konkurs Młody Prezenter – Robert Mroczko
Najpiękniejszy Pies Rasy Polskiej – Lilianna Bachurzewska
Najpiękniejszy Pies Użytkowy Rasy Myśliwskiej– Marek Lewandowski
Najpiękniejsza Para –
Najpiękniejsze Młodsze Szczenię – Robert Mroczko
Najpiękniejsze Szczenię – Ewa Stolarska
Najpiękniejszy Weteran – Dominika Kubisz
Najpiękniejszy Junior – Maria Bruska
Zwycięzca Grupy 1 - Małgorzata Supronowicz
Zwycięzca Grupy 2 - Aleksandra Tarczyńska-Mizak
Zwycięzca Grupy 3 - Ina Małecka
Zwycięzca Grupy 4 - Maria Wawrzyniak
Zwycięzca Grupy 5 - Ewa Stolarska
Zwycięzca Grupy 6 - Lilianna Bachurzewska
Zwycięzca Grupy 7 - Ina Małecka
Zwycięzca Grupy 8 - Bogusława Szydłowicz-Polańczyk
Zwycięzca Grupy 9 - Jerzy Olszewski
Zwycięzca Grupy 10 - Wiesława Misterka-KLuska
Najpiękniejszy Pies Oddziału Olsztyn - Lilianna Bachurzewska
Best In Show - MAŁGORZATA SUPRONOWICZ |
|
Obsada sędziowska może ulec zmianie. |
|
Aktualizacja
/ Update:
06.10.2021 |
|
Obsługa wystawy: wystawy.net |